Offshore společnosti a daňové ráje

Offshore společnosti jsou ty firmy, které se zabývají offshorovými obchodními aktivitami. Jsou to mezinárodní společnosti umístěné v daňových rájích.

Co je offshorová společnost

Offshore společnosti jsou firmy, které jsou registrované v zemích, které mají výhodné daně. Tyto firmy platí nízké daně, a tak se maximalizuje jejich zisk. Jejich podnikání je provozováno mimo území, ve kterém jsou zaregistrovány. Země, které nabízejí mnohá daňová zvýhodnění, jsou Seychely, Velká Británie, Kypr, Hong Kong a mnoho dalších.

Výhody založení offshore společnosti

Hlavní výhodou je výrazné ušetření na daních. V některých místech můžete dosáhnout minimální daně nebo i vůbec žádné.

Firmy, které jsou v daňových rájích, mají zajištěnu anonymitu. Je jim garantováno naprosté soukromí při jejich aktivitách.

Je chráněn jejich majetek, jak movitý, tak také nemovitosti před věřiteli.

Založení offshorové společnosti zvyšuje image firmy, i v případě mezinárodních obchodů je pro vás výhodné mít offshore firmu.

Daňové ráje

Největší daňový ráj mají Seychely. Založení společnosti trvá 24 hodin. Cena založení společnosti je 850 EUR a jsou zde nulové daně. Estonsko má DPPO 0 % a nízkou byrokracii, je zde možnost elektronicky komunikovat s místními úřady. Můžete si založit offshore bankovní účet.

Offshore společnosti

Offshore společnosti jsou ty společnosti, které ve své domovině nepodléhají zdanění. Jejich založení je snadné a levné. Můžete svou firmu přemístit do země, která má nízkou byrokracii a umožňuje tak snížit papírování s jejím provozem.

Offshore společnosti jsou využívání pro soukromé účely, ale také jako komerční subjekty. Financují se s nimi akciové trhy nebo holdingové společnosti.

Postup založení offshore společnosti

Před založením offshore společnosti je potřeba konzultovat vše s odborníky. Offshorová firma se nehodí pro každého, je vhodná pro ty, kteří chtějí zachovat anonymitu firmy a zvýšení její prestiže. Offshore společnost může využít každý, může být společnost s ručením omezením nebo akciová společnost.

Slovo offshore znamená „umístění v zahraničí“. Tento pojem má původ na Normanských ostrovech, které jsou kousek od Velké Británie. Provozuje se přes ně mezinárodní obchod, elektronické služby a poradenství.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Striptýz: Vzrušující zábava nejen na rozlučku se svobodou

Byli jste pověřeni plánováním akce a hledáte proto zábavu, kterou rozproudíte večer? Nabízí se striptýz. Vzrušující vystoupení hosty rozhodně zaujme. Může přitom jít také...

Mlékárny nakoupili o 10,8 % méně mléka než loni

Mlékárny v červenci letošního roku nakoupili celkem 72.524 tun mléka, což v meziročním srovnání představovalo pokles o 8802 t, tedy o 10,8 %.Jak dále...

Zateplený dům sníží potřebu tepla o polovinu

Vládní program zateplování přinese úsporu tepla na vytápění o více než 54 procent. Vyplývá to ze zprávy o poskytnuté podpoře do oblasti bydlení prostřednictvím...

Ceny dálničních známek by se dva roky neměly měnit

Ceny dálničních známek by se v příštích dvou letech neměly měnit. V tomto ani v příštím roce se ceny známek podle ministra dopravy, pošt...

Zemědělci obdrží dodatečnou pomoc

Půdohospodářská platební agentura vyplatí zemědělcům výjimečnou pomoc ze zdrojů EU ve výši 5 239 169 eur, k níž SR přiděluje dodatečnou pomoc ze státního...