Offshore společnosti a daňové ráje

Offshore společnosti jsou ty firmy, které se zabývají offshorovými obchodními aktivitami. Jsou to mezinárodní společnosti umístěné v daňových rájích.

Co je offshorová společnost

Offshore společnosti jsou firmy, které jsou registrované v zemích, které mají výhodné daně. Tyto firmy platí nízké daně, a tak se maximalizuje jejich zisk. Jejich podnikání je provozováno mimo území, ve kterém jsou zaregistrovány. Země, které nabízejí mnohá daňová zvýhodnění, jsou Seychely, Velká Británie, Kypr, Hong Kong a mnoho dalších.

Výhody založení offshore společnosti

Hlavní výhodou je výrazné ušetření na daních. V některých místech můžete dosáhnout minimální daně nebo i vůbec žádné.

Firmy, které jsou v daňových rájích, mají zajištěnu anonymitu. Je jim garantováno naprosté soukromí při jejich aktivitách.

Je chráněn jejich majetek, jak movitý, tak také nemovitosti před věřiteli.

Založení offshorové společnosti zvyšuje image firmy, i v případě mezinárodních obchodů je pro vás výhodné mít offshore firmu.

Daňové ráje

Největší daňový ráj mají Seychely. Založení společnosti trvá 24 hodin. Cena založení společnosti je 850 EUR a jsou zde nulové daně. Estonsko má DPPO 0 % a nízkou byrokracii, je zde možnost elektronicky komunikovat s místními úřady. Můžete si založit offshore bankovní účet.

Offshore společnosti

Offshore společnosti jsou ty společnosti, které ve své domovině nepodléhají zdanění. Jejich založení je snadné a levné. Můžete svou firmu přemístit do země, která má nízkou byrokracii a umožňuje tak snížit papírování s jejím provozem.

Offshore společnosti jsou využívání pro soukromé účely, ale také jako komerční subjekty. Financují se s nimi akciové trhy nebo holdingové společnosti.

Postup založení offshore společnosti

Před založením offshore společnosti je potřeba konzultovat vše s odborníky. Offshorová firma se nehodí pro každého, je vhodná pro ty, kteří chtějí zachovat anonymitu firmy a zvýšení její prestiže. Offshore společnost může využít každý, může být společnost s ručením omezením nebo akciová společnost.

Slovo offshore znamená „umístění v zahraničí“. Tento pojem má původ na Normanských ostrovech, které jsou kousek od Velké Británie. Provozuje se přes ně mezinárodní obchod, elektronické služby a poradenství.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Jak si říct o vyšší mzdu či plat poradí pracovní portál MyJobsi.cz

Je obtížné odhadnout správnou chvíli a způsob, jak si říct o lepší finanční ohodnocení. Pokud tedy nemáte ve své práci stanoveno pravidelné zvyšování předpisem...

Zateplený dům sníží potřebu tepla o polovinu

Vládní program zateplování přinese úsporu tepla na vytápění o více než 54 procent. Vyplývá to ze zprávy o poskytnuté podpoře do oblasti bydlení prostřednictvím...

Parní generátor ušetří spoustu času a stresu při žehlení

Příkon přes dva tisíce wattů se na rodinném rozpočtu projeví jen nepatrně a dokáže ušetřit velké množství času, který dokáže žehlení pohltit. Parní generátor...

Rozvěšeli jste už budky

Určitě jste si všimli, že ptáčata se již přestala zajímat o krmítko, do kterého jste jim přes zimu sypali dobroty. Hašteří se na střechách,...

Vyberte si kvalitní, moderní prut a podzimní rybolov vás bude bavit

I když je tady podzim, mnohé z nás to neodradí od toho, abychom v pátek po práci sbalili svou výbavu na ryby do auta a vyrazili...